עוגיות ללא תוספת סוכר אבל בטעים


מתי פעם אחרונה הלכתם בסופר וחיפשתם עוגיות ללא סוכר שבאמת כייף לאכול?

חברת מן הוציאה סדרה של עוגיות ללא סוכר שבאופן מפתיע היו ממש טעימות שלא לומר ממכרות.

קיבלנו לטעימות שתי חבילות של העוגיות החדשות, עוגיות חיטה מלאה ללא תוספת סוכר ועוגיות גרנולה ללא תוספת סוכר וללא המדבקות האדומות המרתיעות על האריזה שבאה על חבילת עוגיות רגילות. שתי העוגיות מצויינות אבל שיבולת השועל הפכה לפייבוריטית בבית. שתי החבילות חוסלו מיידית ומיד נכנסו לאתר של הסופר והזמנו להמשך השבוע.

מה עוד משמח? השקיות הן של 200 גרם (שזה אומר הרבה עוגיות) והמחיר של כל אחת הוא 7.90 שקלים.


בונוס- לא מתוק מספיק לילדים

קניתם חבילת עוגיות והילדים פירקו אותם לפני שהספקת לאכול אחת? אצלנו הילדות לא אהבו כי זה לא היה להם מספיק מתוק, לנו זה היה מצויין כי המתיקות מספיק מורגשת אבל לא מוגזמת. בדיוק כמו שצריך.

מושלם עם הקפה של הבוקר, הנשנוש של הצהריים והקינוח של הערב.


העוגיות קיבלו את תו א.י.ל (האגודה הישראלית לסוכרת)

אבי פקר, מנכ"ל חברת רוקחמן: "מאז ומתמיד אנו עושים ככל שאפשר כדי לייצר מוצרים איכותיים מאד עם חומרי גלם אמיתיים ומעולים, ומבלי להתפשר על הטעם ולכן הם כל כך אותנטיים. בתוך כך, מעבר לפיתוח העוגיות החדשות, תהליך הייצור במפעלנו הינו אוטומטי, ללא מגע יד אדם וכלל המוצרים עשויים מחומרים טבעיים בלבד – ללא שומן טראנס, ללא צבעי מאכל, ללא חומרים משמרים, ללא כולסטרול וללא פגיעה בסביבה.. בסוף, אנו מבינים כי כולנו זקוקים גם לרגעים מתוקים עם משהו מתוק בחך ולכן אנחנו משתדלים לייצר לא רק מוצרים מתוקים אלא גם בריאים שיעשו לכולם טעים ונעים".

רוזי לוי, יועצת תזונה: "מן יצרה עוגיות איכותיות ומזינות. נראה כי יש הפחתה משמעותית בשומן רווי ונתרן וללא חומרים משמרים וכמובן גולת הכותרת - סוכר. בשל כך, כל מי ששומר על תזונה מאוזנת וכן אנשים סוכרתיים יוכלו להנות מהן במסגרת היום כמנת פחמימה מתוקה עם ערכים תזנותיים טובים בהתאם לתוכנית התזונתית שהותאמה להם ע"י יועץ תזונה. לכו לנסות"


חברת העוגיות והוופלים "מן" הינה עסק משפחתי ותיק, כחול לבן, שהוקם בשנת 1954 אשר כיום מנוהל על ידי אבי פקר, בן הדור השלישי של משפחת רוקחמן. כל מוצרי "מן" עוברים הליך ייצור הנעשה ללא מגע ידי אדם, בהשגחה קפדנית של הרב לנדאו אב”ד בני ברק ושל הרב אבוחצירא.

41 צפיות0 תגובות