השיקוי הפראי

אלכס וסרמן, הילר ויועץ רוחני נשבה בקסם הקקאו בטקס אינדיאני מסורתי, והחליט להנגיש את ה Sheecooi, משקה קקאו פראי, עשוי 100% חומרים טבעיים, שלראשונה בעולם משולב עם תמרים שלמים, שמבטיח את האיכויות שלו כצמח שאולי יחליף את הקפה שלכם.


ה – Sheecooi, משקה שעשוי פולי קקאו פראי שהגיעו היישר מאקוודור, הוא מסע בן שמונה שנים, של איש אחד, שהתאהב בקקאו וסגולותיו.אלכס וסרמן הילר ויועץ רוחני פגש את משקה הקקאו לראשונה בטקס אינדיאני. המשקה שהוגש לו היה קר דלוח, ומר מאוד. וסרמן שהבין שעד כה לא שתה קקאו אמיתי, עבר חוויה ייחודית, וסוג של הארה שקשה להסבירה במילים, והיא קשורה, בפתיחת הלב. הוא היה בטוח שהמשקה ששתה היה "מחוזק", בכל מיני צמחים שמשנים מצבי תודעה, ולאחר שחקר, הבין שזהו הקקאו בתצורתו הטבעית. הקקאו ידוע גם בקהילה המדעית כצמח בעל תכונות מרפא. הוא משקם את הלב, מגביר את זרימת הדם למוח, מרפא כלי דם, אנטי סרטני, ומרפא חיידקים בגרון. הוא גם משפר זיכרון, מחדד יכולות קוגניטיביות , משפר קוארדינציה והוא בעיקר פותח את הלב.


במשך ארבע שנים, הוא יצא למסע התחברות עם הקקאו. המסע כלל הנגשת הקקאו לקהל הרחב, כשהוא ורעייתו אילנה, החלו להסתובב עם תרמוס ביד, כשבתוכו המשקה המיוחד, ויחד, הם חרשו את הארץ מצפון לדרום, כדי לחשוף את הפלא, לכל מי שנקרה בדרכם והיה מוכן להתנסות.אחרי שחקר והתעמק בו, ואחרי ניסוי וטעייה, הוא פיתח מוצר שמחד יהיה מהיר וקל להכנה ומאידך יהיה איכותי ומשובח ביותר. את המוצר שפיתח חילק לחברים הקרובים, והרבה מהם סיפרו שהקקאו הצליח לגמול אותם מהקפה.

המשקה מיוצר, דווקא בישראל במפעל "מאמא יארה" באזור התעשייה תפן בצפון הארץ, בקו ייצור שפותח במיוחד עבורו, בתקנים הכי גבוהים ומחמירים, וברמה בינלאומית כמו: ISO, GNP ,ASAP שאף ייאפשרו ייצוא לארה"ב ולמדינות רבות בהמשך הדרך. בניגוד לשאר העולם שמייצר את המשקה עם מוצרי המתקה שאינם בריאים, כאן, לראשונה בעולם, משקה שיקוי הקקאו עשוי מפולי קקאו פראיים, תמרים שנועדו להמתקתו, ותבלינים. המשקה מגיע כגרגרים יבשים שלהם מוסיפים מים חמים והוא מוצע בשני גדלים שונים: 200 גרם, (44 ₪), ו420 גרם (88 ₪).


את משקה הקקאו מכינים מ - 15 גרם (כף), שלה מוסיפים 35 מ"ל מים רותחים, שיכסו את הגרגרים. בכול אריזה יש בוחשן מיוחד עשוי מעץ, רעיון שנבע מאמו של וסרמן שהבינה שהמשקה מתערבב ונמס טוב יותר איתו. בזמן הערבוב והמסת המשקה, כדאי לקחת רגע של שלווה, לסדר את המחשבות, ולהתמקד במציאות שאנחנו רוצים לזמן לעצמנו, ולברך את עצמנו. המשקה הינו 100% טבעי, ללא גלוטן, ללא חומרים משמרים, ללא צבעי מאכל וללא סוכרים מעובדים. הוא כשר פרווה, בהשגחת רבנות מעלות תרשיחא.


את משקה שיקוי הקקאו ניתן לרכוש רק באמצעות אתר האינטרנט: www.Sheecooi.co.il,

או בטלפון: 0526865616.

16 צפיות0 תגובות