גזוז ילדות רק מפטריה וממש בריא...


פטריית התה, הידועה גם בשם קמבוצ'ה, היא צורת חיים סימביוטית הבנויה ממארג סימביוטי של שמרים ובקטריות. היא גדלה כקרום עבה, הדומה בצורתו לכובע פטרייה או לצורת חביתה על פני שטח התה.

פטריית התה משמשת מזה מאות שנים להפיכת תה ממותק למשקה חמצמץ ולעיתים תוסס בשם "קמבוצ'ה" לקמבוצ'ה מיוחסות סגולות רפואיות רבות, ביניהן: היכולת לרפא מגוון מחלות , חיזוק המערכת החיסונית, הגברת החשק המיני והיפוך התהליך של הלבנת השיער.

עם זאת, אין כל ראיות שתומכות בהשפעות מסוג זה על בני אדם.

עד כאן וויקיפדיה...

קיבלנו לטעום את המשקאות החדשים מפטריית התה (קמבוצ'ה) בכמה טעמים מבית "קפטן קמבוצ'ה"

למי שאהב את הגזוז בטעמים של פעם אבל לא ממש רוצה מנת יתר של סוכר בהחלט יאהב את המוצר החדש.

גזוז בריא וטעים (ואפילו ממש מתוק) בטעמים מיוחדים כגון אננס ואפרסק, פטל קייצי, ג'ינג'ר ולימון וכמובן קלאסי ללא תוספות.

בקמבוצ'ה ריכוז גבוהה של שמרים, חיידקים ידידותיים, נוגדי חמצון וחומצות אמינו, אשר הוכחו במסייעים ותומכים במערכת החיסון באמצעות בקטריות, תומכים בעיכול ובנטרול רעלים, נותנים אנרגיה טבעית, ועשויים לשפר את ספיגת הברזל וזרימה הדם. המשקה הוא דרך נהדרת לצרוך פרוביוטיקה טבעונית וטעימה.

משקה הקמבוצ'ה נהנה מפריחה בשנים האחרונות והפך לפופולארי, אבל בעצם הוא היה בסביבה במשך אלפי שנים. מקורו בסין במאה השלישית לפני הספירה. משם עשה את דרכו לרוסיה, הודו, ויפן והיום הוא מככב כאלטרנטיבה טרנדית ובריאה למשקאות מוגזים ומיצים עתירי סוכר בעולם המערבי.

משקאות הקמבוצ'ה הפכו לטרנד עולמי עם עליה דרסטית במכירות וזה לא מפתיע שכל העולם מדבר על קמבוצ'ה. הוא עתיר בחומרים אנטי-דלקתיים, אנזימים, חומצות אמינו, פוליפנולים ובנוסף מכיל רמות גבוהות של ויטמין B, C ונוגדי חמצון.

כוח נוגד החמצון זה עשוי להגן מפני נזק לתאים, מחלות דלקתיות, דיכוי חסינות, וגידולים. קמבוצ'ה עשוי לסייע למערכת חיסוניות ומערכת העיכול גם בגלל היותו תה פרוביוטי המכיל בקטריות חיוניות הזמינות מאוד לגוף.

אבל למרות כל ה"בריאות" הזאת- זה פשוט גזוז טעים וממלא.

מגיעים בבקבוקי פלסטיק כהים (400 מ"ל) השומרים על הערכים הפרוביוטים של המשקה.

קפטן קמבוצ'ה​ זכה במקום ראשון באירופה כמוצר החדש, הטבעי והאורגני.

את משקאות הקמבוצ'ה של "קפטן קמבוצ'ה​" ניתן להשיג ברשתות טיב טעם, ניצת הדובדבן, עדן טבע, סטופמרקט, רשת אניס, במעדניות, חנויות מזון מתמחות ובבתי טבע ברחבי הארץ.

משווק בבלעדיות ע"י חברת אימפורט פור יו - 9580522-09.

#טבעוני #קמבוצה #תה #פטריות #תהפטריות #בריאות #אורגני

55 צפיות0 תגובות