מיה תעשיות מזון משיקה: סדרת פירות יבשים ללא תוספת סוכר וללא צבעי מאכל


גם לקראת ט"ו בשבט שמתקרב וגם בשאר השנה, כשרוצים ליהנות מפירות יבשים איכותיים, קשה להשיג פירות יבשים טבעיים.

עכשיו, חברת מיה עושה את החיים הרבה יותר קלים ובריאים עם השקת הסדרה הגדולה והמגוונת ביותר של פירות יבשים ללא סוכר וצבעי מאכל.

כל מוצרי הסדרה הינם ללא גלוטן והם נארזים בסביבה חופשית מגלוטן.

הסדרה החדשה כוללת בשלב זה ארבעה מוצרים חדשים: אננס מיובש מנגו מיובש קוקוס מיובש חמוציות ברכז תפוחים

כל ארבעת המוצרים הינם ללא תוספת סוכר וללא תוספת צבעי מאכל. בניגוד למוצרים הקיימים בשוק ומגיעים בתפזורת, מוצרי מיה תעשיות מזון מגיעים באריזה סגורה השומרת על טריות ומונעת כניסת מזיקים ולא פחות חשוב, כוללת כתובת של היצרן- יש למי לפנות במידת הצורך. בנוסף, 'מיה תעשיות מזון', מרחיבה את שקיות האריזה של הסדרה ומציעה לצרכנים מגוון גדלים לקנייה: אריזות של פירות מיוחדים ב- 200 גר', אריזות של פירות ב-350 גר', אריזות ללא סוכר ב-150 גר'.

הפירות היבשים מסדרת 'פירות יבשים ללא תוספת סוכר' עשירים בסיבים תזונתיים, כאשר שילובם עם מתיקות הפרי, גורם לתחושת שובע לאורך זמן רב .

פירות יבשים, דלים בנתרן ועשירים מאוד באשלגן ובכך מסייעים במניעת יתר לחץ דם. הם גם עשירים בסיבים תזונתיים, אשר מסייעים להקניית תחושת שובע. מלבד כמאכל בפני עצמו, ניתן להוסיף את הפירות היבשים לפשטידות, סלטים ובישולים.

אז כשמתחשק ממתק טבעי או תחליף לסוכר במאכלים, הבחירה עכשיו פשוטה וטבעית יותר.

פירות יבשים ללא תוספת סוכר וצבעי מאכל- 'מיה תעשיות מזון' באריזות-150 גרם . כשרות-בד"צ עדה חרדית ירושלים. מחיר 15.90 ₪ - 18.90 ₪ לאריזה של 150 גר'. כל מוצרי הפירות היבשים הינם פרווה.

ניתן להשיג בכל רשתות השיווק (למעט שופרסל) : רמי לוי, יינות ביתן, מגה, חצי חינם, אושר עד, יש, ויקטורי ועוד.


89 צפיות0 תגובות