"תבואות" משיקה פסטות אורגניות ייחודיות: "פסטה מקמח קמוט חוראסאן", ו"פסטה כו


חברת "תבואות", המתמחה במוצרי מזון אורגניים וטבעיים, משיקה פסטות אורגניות ייחודיות מסוגן בטעמים מיוחדים: "פסטה מכוסמין, עדשים צהובות וקינואה אורגנית" ו"פסטה מחיטת קמוט חוראסאן אורגנית".

כבר ידוע שחברת תבואות היא מילה נרדפת לאיכות ושפע מגוון של מוצרים טבעונים. הפעם, הגדילה החברה לעשות עם ייבוא ושיווק הפסטות המיוחדות היישר מאיטליה.

הפסטה מכוסמין, עדשים וקינואה אורגנית – מכילה שילוב מיוחד של מרכיבים: קמח מחיטת כוסמין, קמח מעדשים צהובות, קמח מקינואה וחלבון אפונה. הפסטה מוצעת בצורת פוזילי.

הכוסמין הינו עשיר בחלבון ובוויטמיני B והפסטה העשוייה ממנו מופחתת גלוטן לעומת חיטת הדורום ולכן היא קלה יותר לעיכול; העדשים הצהובות עשירות בחלבון, באבץ, בחומצה פולית ובסיבים תזונתיים ומעניקות תחושת שובע; הקינואה מכילה חלבון איכותי ומינרלים חיוניים כמו סידן, אשלגן ומגנזיום.

הפסטה מקמח קמוט – חוראסאן אורגני עשוי מזן חיטה קדום בשם "קמוט". על פי מחקרים מדובר בזן חיטה בן אלפי שנים, שמעולם לא עבר הכלאה ולא נעשו בו שינויים גנטיים. לקמוט טעם אגוזי מתקתק המעניק לפסטה טעם מיוחד. חיטת הקמוט עשירה יותר בערכים תזונתיים מזן החיטה המודרני הנפוץ. היא עשירה יותר בחלבון, בוויטמיני B ומכילה מינרלים כגון אבץ, מגנזיום ואשלגן. היא אף מופחתת גלוטן ולכן נוחה יותר לעיכול.

כמו כל מוצרי תבואות, הפסטות עשויות מרכיבים אורגניים בלבד, כך שהן נקיות מחומרי הדברה וכימיקלים מזיקים.

כמובן שאפשר להכין את הפסטות עם כל רוטב שרוצים.... אני אישית מעדיף לתת לפסטות כל כך מיוחדות את מלא תשומת הלב על השולחן, כך שמשתמש איתן עם רטבים על בסיס שמן זית שלא "מחביאים" את היופי של הפסטה. בנוסף, בימי הקיץ החמים שלנו, מכין איתן מגוון של סלטים עשירים ויפים.

הפסטות החדשות מצטרפות למגוון הפסטות האיכותיות של תבואות, בהן: פסטה טריקולור אורגנית מחיטת דורום המשלבת גם עגבניות ותרד אורגניים, פסטות מקמח כוסמין מלא אורגני ועוד.

הפסטות כשרות פרווה בהשגחת הרבנות הראשית לישראל ו- STAR-K.

מחיר: 21.90 ₪ לאריזה של 500 גרם.

להשיג ברשתות השיווק, בתי הטבע ובחנויות מובחרות ברחבי הארץ.


148 צפיות0 תגובות