לראשונה בישראל – פסטרמה טבעונית!


פיתוח ייחודי ראשון מסוגו בעולם של חברת וגאנץ הישראלית, עולה על המדפים ברחבי העולם תחת המותג הבינלאומי violife ועכשיו גם בישראל ניתן למצוא את המוצר המהפכני- פסטרמות טבעוניות.

אחד האתגרים של טבעונים בתחילת דרכם הוא ההתמודדות עם היעדר מגוון המוצרים אליהם היו רגילים בעבר. חלק מהטבעונים, גם מהוותיקים ביניהם, מחפש מוצרים אשר יהוו תחליף למוצרים אלו.

מהיום, החיים של כולם נעשים פשוטים וקלים הרבה יותר.

הפסטרמה הטבעונית של וגאנץ תחת המותג violife, בה השתמשתי בכריכים אשר היו חלק מכיבוד באירוע אותו אירגנתי, פשוט הייתה מוצר מנצח. אלה שלא ידעו שמדובר במוצר טבעוני, לא האמינו שלא היה מדובר בפסטרמה בשרית. אלה שידעו שהמוצר טבעוני ואכלו ממנו בחשש בהתחלה, התלהבו מהטעם העשיר ובאותו זמן מהקלילות שלו.

פשוט תענוג!

הייחודיות של הפסטרמות, מלבד כמובן היותן הפסטרמות הטבעוניות הראשונות והיחידות בארץ, היא בטעם המוצלח במיוחד שהושג ללא שימוש במשפרי טעם למיניהם כדוגמת המונוסודיום גלוטמט, הנפוץ כל-כך בפסטרמות.

הפסטרמה הטבעונית מבוססת על שמן קוקוס ואינה מכילה לקטוז, סויה, קזאין, שומן טראנס, גלוטן, מונוסודיום גלוטמט, שמן דקלים, וחומרים משמרים. הפסטרמה הטבעונית מועשרת בויטמין B12

בשלב זה כוללת הסדרה פסטרמה בטעם עוף ופסטרמה בטעם הודו, ובעתיד צפויים להפתיע עם טעמים חדשים.

וגאנץ בע"מ מייצרת ומשווקת מוצרים טבעוניים, ומטרתה להעשיר את העולם הקולינארי הטבעוני בישראל. מוצרי וגאנץ נושאים את התו הארצי של הויגן פרנדלי.

פסטרמה טבעונית 200 גרם. 21.90 ₪ עד 24.90 ₪ .

כשרויות: יצור מיוחד בהשגחת בד"צ אגודת ישראל, ובאישור הרבנות הראשית לישראל.

ניתן להשיג: ברשתות השיווק המובילות וברוב חנויות הטבע.


873 צפיות0 תגובות