לראשונה בישראל – רשת סופרמרקטים טבעונית!


בשבוע שעבר הושק הסניף הראשון של "הגל הירוק" - רשת סופרמרקטים טבעונית ראשונה בישראל שתהווה בית בטוח לקהילה הטבעונית ובמחירים הוגנים.

הסניף הראשון נחנך בשוק הכרמל בתל אביב, עם סניפים נוספים ברחבי הארץ אשר ייפתחו בהמשך.

מדובר באבן דרך משמעותית בהתפתחות הטבעונות במדינת ישראל. הבשורה שמביא "הגל הירוק" לעולם הצרכנות הטבעוני היא לא פחות מהיסטורית: הרשת מוקמת במודל ייחודי הבא להנגיש את הטבעונות לציבור הרחב ולהעניק חווית קנייה קולינרית של 100% טבעוני, המערבת את כל החושים.

הסניף הראשון של הרשת בשוק הכרמל, משתרע על פני כ-100 מ"ר ומהווה "בית בטוח", לטבעונים שרוצים להיות בטוחים כי המוצר שרכשו אינו מכיל מרכיבים מן החי ואינם מעוניינים לכתת את רגליהם בין מספר בתי עסק.

"הגל הירוק" נולד בהשראת רשת הסופר-מרקט הטבעוני veganz הגרמני המחזיק בסניפים בברלין פרנקפורט והמבורג.

שוחחתי עם עם אילון זקצר, מבעלי הרשת, אשר הסביר כי "הגל הירוק" חתומה על אמנת מחויבות לטבעונות. "על אמנת טבעונות לספקים יהיו חתומים כל ספקי הרשת. אנו מחייבים את הספקים לבצע בדיקות מחמירות ולהתחייב להביא אך ורק מוצרים בהתאם לעקרונות הטבעונות. אנו מוודאים כי המוצר עונה לצרכים ולהגדרות הטבעוניות, טרם הכנסתו למגוון המוצרים בחנות."

"תו טבעוני" חדש של "הגל הירוק", יאפשר ללקוחות להיות בטוחים ב 100% כי המוצר טבעוני.

בנוסף להיצע גדול של מוצרים 100% טבעונים, מציעה הרשת החדשה מחירים הוגנים ושפויים, ובקטגוריות מוצרים רבים- אף זולים משמעותית ממחירי השוק. הרשת תציע מוצרים ייחודיים ואיכותיים תחת מותג פרטי, ללא פערי טיווח.

הסופרמרקט החדש מציע מגוון של כ-4000 מוצרים טבעוניים כמו: תחליפי גבינות, תחליפי בשר, דגנים וקטניות, רטבים, גלידות, עוגות, שימורים, תבלינים, מוצרי סופר פוד (סוגי אצות שונים, שעועית אזוקי, אסאי קפוא), קמחים מיוחדים ללא גלוטן..ועוד ועוד.

בנוסף, תחת המותג הפרטי של "הגל הירוק", מוצעת סדרת מוצרים מגוונת המיוצרת על ידי קהילת העברים בדימונה המובילים את תחום הטבעונות בישראל. המותג הפרטי כולל 8 סוגי גלידות, גבינות סויה, מאפים, פשטידות, פסטרמות, מוצרי טופו וסייטן מיוחדים.

בין המוצרים שלא למאכל, ניתן למצוא בסופר החדש גם חומרי נקיון וכן מחלקת טואלטיקה – כולה על טהרת הטבעונות וללא מוצרים שנוסו על בעלי חיים.

הביקור בסניף אכן היה חוויה שמזכירה את חווית הביקור ברשתות דומות באירופה. המבחר של המוצרים הוא עצום ומדובר בלא פחות מגן עדן עבור כל טבעוני.

"הגל הירוק"- הסופרמרקט הטבעוני הראשון. החנות הראשונה בשוק הכרמל, רחוב הכרמל 50, א-ה 09:00-20:00 , ו-09:00-16:00


253 צפיות0 תגובות