מותג הקוסמטיקה הטבעית "Ama Lurra" מציג תכשיר מיוחד לטיפול ולמניעה של פצעים בעור הפנים: &qu


לקראת מסיבות סוף השנה של בני הנוער, כדי שהעור יהיה חלק ויפה, מציג מותג הקוסמטיקה הטבעית Ama Lurra"" ("אמה לורה") תכשיר מיוחד למניעה של פצעי אקנה ולטיפול בהם – "ג'ל סקרב משמש" לעור הפנים.

נערות ונערים רבים סובלים מפצעי בגרות (אקנה) בגיל ההתבגרות, המופיעים בעיקר על הפנים וגם על הגב, הכתפיים והחזה. שילוב של הפרשת שומנים רבה מבלוטות החלב של העור האופיינית לגיל ההתבגרות, לכלוך והצטברות של תאי עור מתים – גורם לסתימה של זקיקי השערות וכתוצאה מכך להצטברות של חיידקים ולהיווצרות של פצעים. כדי למנוע את היווצרות הפצעים חשוב מאוד לנקות את העור באופן יסודי ויום-יומי על ידי הסרת עודפי השומן, הלכלוך ותאי עור מתים, וכך לפתוח את הנקבוביות ולמנוע היווצרות קומודונים (שחורים) ופצעים.

התכשיר עשוי מחומרים טבעיים בלבד: גרעין משמש טחון דק לגרגירים – המשמשים לפילינג של העור ולניקוי עמוק והסרת התאים המתים. כמו כן מכיל התכשיר ג'ל אלוורה ושמנים אתרים מסוג מנטה ולימון המחטאים את העור ותורמים לרענון ולהרגעה.

"ג'ל סקרב משמש" מסייע לטיפול בעור ולטיפוחו, לשמירה על ניקיון העור כדי למנוע התפתחות פצעים, ולטיפול בפצעי אקנה. מומלץ להשתמש בתכשיר על בסיס יום-יומי בשעות הערב, לאחר ניקוי של העור בסבון טבעי של אמה לורה.

אצלי בבית, גם אלה שכבר עברו מזמן את גיל ההתבגרות, גילו את הג'ל סקרב של אמה לורה. הג'ל נעים למגע ומאוד נוח לשימוש. הוא משאיר ריח עדין במיוחד של משמש והעור נקי, רענן ונעים לאחר השימוש בתכשיר.

מחיר: 70 ₪ לשפופרת של 75 מ"ל.

מוצרי "אמה לורה" הם פרי פיתוח של הנטורופתית ד"ר דורית יוסף המתמחה בקוסמטיקה טבעית ובטיפול בבעיות עור. המוצרים מבוססים על שמנים צמחיים, תמציות צמחים, בוץ מים המלח ועוד, ללא כל שימוש בדטרגנטים. מבין המרכיבים במוצרים: שמן זית, שמן קוקוס, חמאת שיאה, זרעי רימונים, חומצה היאלורונית, אדמת חוואר צהובה ועוד.

את מוצרי "אמה לורה" אפשר להשיג בחנות "אמה לורה" ברח' כצנלסון 145 בגבעתיים, או לרכוש דרך אתר החברה:

http://www.ama-lurra.com

#קוסמטיקהטבעית #אמהלורה

51 צפיות0 תגובות