"ליפסקי" השיקה לחג הפסח פחי אשפה מרהיבים למטבח.


חברת "ליפסקי" הישראלית, השיקה לקראת חג הפסח פחי אשפה יוקרתיים למטבח – גדולים ופרקטיים במיוחד, ובעלי מראה מעוצב של ראטן קלוע.

הפחים מוצעים בשני גדלים - 35 ליטר ו-55 ליטר והם בעלי פתח גדול לנוחות השימוש. הם עשויים מפוליפרופילן (פלסטיק קשיח), חומר חזק ועמיד לשנים רבות, וקל לשטיפה ולניקוי. הפחים מוצעים בשני צבעים קלאסיים – לבן ואפור. תוצרת כחול לבן.

שני הפחים החדשים מצטרפים לדגם פח אשפה נוסף של "ליפסקי" בגודל של 21 ליטר, גם הוא בעיצוב ראטן.

"אנחנו אהבנו את הפח בגודל 35 ליטר. מלבד מהעובדה שהוא מאוד דקורטיבי והתאים בצורה מושלמת למטבח, הוא בעל קיבולת גדולה אשר חוסכת זמן של ריקון הפח כשעומדים יום שלם ומבשלים לקראת ארוחות החג.

מכסה הפח ניתן להסרה וזה הקל מאוד על קילוף תפו"א. פשוט קילפנו ישירות מעליו. בנוסף, גם אם מכסה הפח במקומו, עדיין ישנו פתח נוסף אשר אפשר להשאיר פתוח לשימוש תדיר במהלך העבודה במטבח.

לאחר סיום הבישולים, סגרנו את הפתח במכסה וגם לאחר שעות לא היה שום ריח שהגיע ממנו.

יש לנו חתול סקרן אחד שתמיד "מתעניין" בתכולת הפח, דבר שמביא בדרך כלל להפלת הפח ופיזור האשפה על הרצפה... הפעם, החתול שלנו בכלל לא הבחין שמדובר בפח ונחסכה לנו עבודת ניקוי מיותרת.

מלבד במטבח, הפח הזה יכול להתאים גם לכל משרד עבור פסולת נייר לאחסון עד ההעברה למיכל המיחזור.

מידות: פח 35 ליטר: גובה - 65 ס"מ, קוטר - 36 ס"מ.

פח 55 ליטר: גובה – 80 ס"מ, קוטר – 40 ס"מ.

מחירים: פח בגודל 35 ליטר – 80-60 ₪. פח בגודל של 55 ליטר – 100-80 ₪.

ואם כבר פסח, אז למה לא לחדש את הבית ואת חדר הרחצה לכבוד החג באמצעות מגוון מוצרים נוספים של "ליפסקי": סט של פח אשפה ומברשת אסלה לחדר הרחצה בעיצוב ראטן; מברשת אסלה איכותית – "מברשת הקסם" המשלבת פטנט להכנסת חומר הניקוי בתוך המברשת; סט מהודר הכולל סבוניה, כוס (למברשת ולמשחת שיניים) וכלי לסבון עם משאבת ניקל במראה אלגנטי; מושבי אסלה איכותיים; סדרת סלי כביסה דקורטיביים במגוון גדלים ועוד.

להשיג ברשתות עשה זאת בעצמך ובחנויות מובחרות למוצרים לבית.

#פסח

376 צפיות0 תגובות