קרליין גאה להציג: Hydra Boost Foundation מייק אפ הידרה בוסט עם טכנולוגיית 3 HA


מייק אפ הידרה בוסט מועשר בשלוש חומצות היאלורוניות

מייק-אפ במרקם קטיפתי, מועשר בחומרי לחות ופיגמנטים רכים להענקת כיסוי מלא ותחושת נינוחות לעור. מועשר בטכנולוגיה ייחודית המשלבת שלושה משקלים מולקולריים של חומצה היאלרונית היוצרים רמת לחות ונפח גבוהים במיוחד, מעודדים גמישות ורכות בעור. מונעים יובש ומגבירים את עמידות המייק אפ על העור מבלי לגרום ליובש.

פיגמנטים רכים נצמדים לעור ויוצרים כיסוי אחיד, מפזרים קרני אור ב-°360 , למראה זוהר באופן טבעי.

החומצה ההיאלורונית מיוצרת באופן טבעי בקרום התא. מעבר להיותה מרכיב השומר על רמת הלחות בעור, היא משמשת כחלק חשוב בשכבת החיבור הבין-תאית, כמוליך תקשורת בהתחלקות והתחדשות התאים.

תפקידה של החומצה ההילאורונית כמרכיב קוסמטי הוא לספק לחות זמינה שגם מחדירה לחות לעור וגם אוגרת מים. המרכיב משתתף בתהליך התחדשות הרקמות ומשמש כמוליך יעיל לחומרים הנוספים בקומפלקס.

לחומצה ההיאלורונית יכולת ספיחת מים פי 1000 יותר ממשקלה, לכן היא חלק חשוב בתהליך החלקת קמטוטי יובש ועידון קמטים עמוקים על ידי מילוי הקמט בלחות מכיוון השכבה התחתונה של האפידרמיס ואל שכבה העליונה.

המרכיב ההיאלורוני מצטיין בהרכב של מולקולות קלות החודרות לאפידרמיס. יכולת החדירה מושגת בעזרת פורמולציה בלעדית על ידי שימוש בחומרים שונים ובגודל מולקולות משתנה (300, 100 ו-50 דלתוןKDa) המעניקים כיסוי רחב של חדירת הלחות לעומק שכבות העור ופעילות ארוכת טווח למשך 24 שעות ויותר.

6 גוונים להתאמה מושלמת לכל גוון עור.

היפואלרגני

נטול פראבנים

SPF 15

טבעוני

בקבוק חדשני ויוקרתי

סרטון מייקאפ Hydra Boost :

מחיר: 99 ש"ח, לתכולת: 30 מ"ל

ניתן להשיג בכל רשתות הפארם המובחרות ברחבי הארץ

#פורים

147 צפיות0 תגובות