ויטמין D טבעוני מחברת ecosupp


סוף סוף ניתן לצרוך ויטמין D טבעוני – ללא חשש בפגיעה באף בעל חיים!

כיוון שאנחנו נמצאים במדינה שטופת שמש, רובנו נזהרים לא להיחשף יותר מידי לקרניה. זו אחת הסיבות שלרובנו יש חסר כזה או אחר בויטמין D ואנחנו מתבקשים על ידי הרופא לקחת תוסף של הויטמין הזה. הבעייה העיקרית היא שלא כולם יודעים שכל תוספי הויטמין D היום בעולם מופקים מצמר של כבשים או מכבד של דגים.

אחרי יותר מ 5 שנים של פיתוח מביאה חברת ecosupp לישראל בפעם הראשונה ויטמין D3 טבעוני. זוהי פריצת דרך משמעותית בעולם תוספי התזונה לא רק בגלל המקור הייחודי אלא גם בגלל הספיגה המדהימה שלו בגוף לעומת ויטמיני D שמופקים מהחי.

חומר הגלם שבו משתמשים הוא חזזית, צמח סימביוטי שמורכב מפטריה ואצה שהישרדותן תלויה זו בזו. התמצית מופקת מחזזיות הצומחות בטבע תוך שמירה על בית הגידול שלהן והמשכיותן.

מדובר בויטמין D3 הראשון שחומר הגלם שלו נרשם ונושא את סמל ושם העמותה הטבעונית הבינלאומית.

אין ספק שמדובר בחדשות חשובות ומשמחות ביותר לקהילה הטבעונית אשר מהיום יכולה לצרוך ויטמין D ללא חשש. ויטמין D3 של אקוסאפ משפר את ספיגת הסידן והזרחן בגוף. בעל ספיגה גבוהה – במיוחד לאנשים עם ספיגה לקויה. ויטמין די היחיד בישראל ממקור צמחי! מתאים לתינוקות וילדים. מסייע במצבים של אוסטאופורוזיס וחיזוק העצמות. מתאים לנשים בהריון. בטעם ליים מרענן במיוחד!

מידע זה אינו רפואי ואינו התוויתי. בכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא המטפל.


357 צפיות0 תגובות