ליב משיקה טעמים חדשים ומפתיעים של משקאות צמחיים "איזולה ביו"


חברת ליב, ממשיכה להפתיע את שוחרי המזון הבריא והאורגני, עם משקאות חדשים, מובילים ואהובים, מבית מותג המזון האיטלקי המצליח, איזולה ביו.

Just Brown Rice אורז מלא אורגני, ללא גלוטן, הוא משקה אורגני, שמבוסס על אורז חום, ללא גלוטן, דל במלח וללא תוספת סוכרים. בזכות כל אלה, טעמו משובח. המשקה בעל טעם אותנטי של אורז, ללא חומרים משמרים או משפרי טעם. הוא כולל בתוכו מרכיבים בריאותיים, כמו נבט אורז וסובין, מה שמקנה לצבעו גוון כהה מעט. תהליך הייצור של ה- Just brown rice, אינו כולל מרכיבים תעשייתיים.

השתמשתי במשקה הזה הן לבישול ואפייה והן כתוספת למשקה שוקו והוא היה מדהים. בשונה ממשקאות אורז אחרים אשר יכולים להיות מאוד דלילים, המשקה הזה הוא בעל סמיכות עדינה.

משקה שיבולת שועל בתוספת קפה, על מרכיבי המשקה נמנים נבט חיטה, קפה איטלקי משובח ועוד. משקה המוקה האורגני הזה פשוט להיט. נכון שניתן להוסיף אותו לבלילות של עוגות ועוגיות, להוסיף לדגני בוקר ולערבב לתוך דייסות חורף מפנקות, האמת היא שהוא כל כך טעים כמו שהוא, שלא הצלחתי אפילו להגיע לשאר הדברים והוא כבר חוסל. - מעדן !

ניתן להשיג בשופרסל גרין, עדן טבע, טבע קסטל, ניצת הדובדבן, טיב טעם, ויקטורי, חנויות הטבע הפרטיות סופרים נבחרים. מחיר מומלץ לצרכן:13.90 ₪


160 צפיות0 תגובות