מותג הטיפוח לתינוקות Soft Care משיק: שמן גוף לתינוק


סופטקר גאה להשיק שמן גוף לתינוק המעניק להורים בטחון מלא בשגרת הטיפול היומיומית בשנים הראשונות לחייהם של התינוקות. למניעת יובש וגירויים והרגעה של העור.

אדמומיות, גירויים, דלקתיות וחוסר נוחות הם חוויה המערערת כל הורה טרי או וותיק. כדי למנוע ולצמצם למינימום את החוויה הלא נעימה, סופטקר משיקה סדרת מוצרים חדשה המטפחת את עורו העדין של התינוק.

שמן הגוף של סופטקר מועשר בשמן כותנה, קמומיל וויטמין E המעשירים את העור בלחות היוצרת מעטה של הגנה מפני אדמומיות וגירויים ומעניקה לעור רכות מלטפת. מתאים במיוחד בתקופות בהן האוויר יבש והעור העדין סובל מיובש. השמן מתאים גם לאימהות.

כל מוצרי סופטקר מבוססים על פורמולה חדשה המותאמת לעור העדין של התינוקות – בין המרכיבים פרוטאין כותנה, קלנדולה, קמומיל וויטמין E המרגיעים ומונעים אדמומיות, מונעים גירויי עור ומזינים את העור בלחות. כל מוצרי סופטקר הינם ללא פארבנים, מתאימים לעור רגיש, היפוארלגנים ונבדקו דרמטולוגית כדי להעניק להורים בטחון בזמן הטיפול בעורו העדין של התינוק

המוצר לא נוסה על בעלי חיים

טיפ לשימוש בשמן תינוקות של סופטקר: אמבט עם מעט שמן, מונע יובש וגירויים ומרגיע את העור. לכן, לפני כל אמבטיה מומלץ לשים כמה טיפות של שמן סופטקר בתוך המים ולערבב.

לסרטון הדרכה, וסרטונים נוספים:

https://www.youtube.com/watch?v=fKeB_3Bha8g

ניתן להשיג ברשתות השיווק והפארם המובחרות


36 צפיות0 תגובות