"ממלכת החלבה" משיקה טעמים חדשים ומפתיעים של טחינה גולמית


יצרנית החלבה והטחינה הוותיקה "ממלכת החלבה", המפעילה את חנויות הקונספט המיוחדות בשווקים מחנה יהודה, שרונה מרקט, שוק הכרמל ושוק צפון (ברמת החייל בתל אביב), מציגה מהפכה בשוק מוצרי הטחינה. החברה משיקה טעמים חדשים ומיוחדים של טחינה גולמית – טחינה עם זעתר, טחינה עם צ'ילי חריף וטחינה עם חרוב.

טעמנו את הטחינה עם הזעתר ואת הטחינה עם החרוב. מדובר במוצר מנצח לכל מי שאוהב טחינה. הטעמים השונים משתלבים בצורה מושלמת עם הטחינה מבלי להשתלט יותר מידי על טעם הטחינה עצמו. הקופסא הנוחה יחד עם העיצוב המקסים, מאפשרים להגיש את הטחינה בקופסא שלה כמו שהיא לשולחן.

הטחינה עם זעתר וזו עם צ'ילי חריף משתלבות נפלא בתבשילי ירקות, כמטבל לירקות חתוכים; מעל חצילים קלויים, מעל אנטי פסטי, לתיבול תפוחי אדמה, לתיבול סלטי ירקות, ליציקה מעל כרובית אפויה, להכנת ממרחים, לשילוב בכריכים וכמובן בפיתה עם פלאפל.

אנחנו הכנו איתה טורטיות נהדרות עם סייטן מוקפץ עם בצל וגם כרוטב מדהים לסלט ירקות.

טחינה עם חרוב אשר מכילה גם סילאן תמרים היא בהחלט אלטרנטיבה נהדרת, בריאה ומיוחדת לממרח שוקולד, בין אם על לחם או למילוי עוגות, עוגיות ובכלל לאפייה. לקראת חנוכה, מומלץ לנסות מילוי של טחינה חרוב בסופגניות שלכם!

כיוון שהטחינה מיוצרת משומשום טהור 100% הנטחן באבני ריחיים בשיטה מסורתית השומרת על הערכים הבריאותיים של השומשום – מקבלים מוצר בריא וטבעי.

הטעמים החדשים מצטרפים לשאר מוצרי הטחינה הגולמית הכוללת עשרות טעמים מיוחדים ומפתיעים, החל מטחינה עם סילאן, טחינה עם כוסברה, טחינה עם עמבה, טחינה עם סחוג ועוד רבים נוספים.

המוצרים כשרים בהשגחת בד"ץ העדה החרדית ירושלים.

מחירים: 25 ש"ח לאריזה של 500 גרם.

להשיג בחנויות "ממלכת החלבה": בשוק מחנה יהודה, בשוק הכרמל, בשוק צפון (רמת החייל בתל אביב) ובשרונה מרקט.


128 צפיות0 תגובות