"חוות תקוע" משווקת פטריות מאי-טאקי ושי טאקי.


"חוות תקוע" ממשיכה לחדש ומשווקת פטריות מאי-טאקי ושי טאקי – טריות ומיובשות

מחקרים רבים מאששים כי פטריות המאכל מהסוגים שי-טאקי ומאי-טאקי הן בעלות יכולות אנטי-סרטניות התורמות למניעת מחלת הסרטן, מעכבות את התפתחות התאים הסרטניים ואף מקלות על ההתמודדות איתה.

שילוב של פטריות שי-טאקי ומאי-טאקי – מעודד חיזוק ויצירת תאים של מערכת החיסון המשמידים תאים סרטניים ונלחמים בהתפתחות הגידול, משפר את יעילות טיפולי הכימותרפיה והפחתה בתופעות הלוואי. בנוסף, הפטריות עשירות בסיבים תזונתיים המסייעים לעיכול, הן מספקות מקור מצוין לחלבון ועשירות במינרלים רבים, בהם ברזל, אשלגן, סידן, אבץ, סלניום ונחושת.

אז איך משלבים את כל הבריאות הזו בצלחת? הפטריות משתלבות נהדר במגוון מנות – מוקפצים, פסטות, קישים, אומלטים, סלטים ותבשילים שונים. אני חייב לציין שבתחילה הייתי סקפטי אך הופתעתי בגדול.

הכנתי את פטריית המאי-טאקי המיובשת לפי הצעת מתכון על האריזה לתבשיל קינואה ופטריות מאי-טאקי. הכנת הפטרייה היא כמו קסם. חליטה במים רותחים למשך כ-20 דקות והפטרייה המיובשת הופכת לענקית, עסיסית ונוחה מאוד לעבודה. (אגב, מי ההשריה מכילים טעם רב ומומלץ להשתמש בהם בהכנת רטבים, מרקים ותבשילי קדירה). התבשיל עצמו יצא מדהים ועם ניחוח וטעם משובח של הפטרייה. אין ספק שמדובר במוצר בריא מאוד, אקזוטי מאוד וגם ממש טעים ומיוחד!

מוצרי חוות תקוע כשרים למהדרין בהשגחת הרבנות גוש עציון.

מחירים: פטריות שי-טאקי טריות: כ-12 ₪ לסלסלה במשקל 100 גרם. פטריות שי-טקי ומאי-טקי מיובשות: כ-12.5 ש"ח ₪ לשקית של 20-25 גרם

ניתן להשיג ברשתות השיווק, החנויות הפרטיות והשווקים הפתוחים ברחבי הארץ.

לפרטים נוספים ומתכונים: www.tekoafarms.co.il


139 צפיות0 תגובות