הטחנות הגדולות של א"י" משיקה מוצר חדש בשוק הקמחים - "קמח לחם מלא 100%"


כל היתרונות הבריאותיים של קמח מלא בלחמים ובמאפים אווריריים ויפים

מי מאיתנו לא אוהב לחם טרי וחם מהתנור, או לחמנייה רכה ונימוחה, פוקצ'ה טעימה ועוד ועוד מאפים מפנקים? יחד עם זאת, כולנו רוצים לשמור על הבריאות ולרוב מוצאים עצמנו מכינים לחמים ומאפים מקמחים שהם אכן בריאים יותר, אך גורעים מהחוויה של הלחם או המאפה.

"הטחנות הגדולות של א"י" פתרו לנו עכשיו את הבעייה עם קמח לחם מלא 100%. הקמח מיוצר מחמישה סוגי חיטה שונים באיכות גבוהה שנבחרו בקפידה, וגרעיניהם נטחנו בשלמותם. לקמח המלא ערכים תזונתיים ובריאותיים גבוהים, שכן הוא מכיל 100% מהסובין שבגרעין החיטה העשיר בסיבים תזונתיים. אלה גורמים לתחושת שובע לאורך זמן, מסייעים לאיזון רמות הסוכר בדם ולהפחתת רמות השומנים והכולסטרול בדם, וכן מסייעים לעיכול תקין ומניעת עצירות. מומלץ לשלב בשתיית מים מרובה. כמו כן הקמח המלא הוא מקור מצוין לסידן, ברזל, סלניום, אשלגן, ויטמינים מקבוצה B, ויטמין E ועוד.

ייחודו של קמח הלחם המלא הוא שבנוסף להיותו מלא 100%, הוא מועשר בגלוטן, כך שהלחמים והמאפים שנאפים ממנו מלאים ועשירים בערכים תזונתיים, וגם אווריריים ובעלי נפח רב.

הקמח מתאים במיוחד לאפיית לחמים, לחמניות, בצקי שמרים ולכל בצק הדורש נפח מאפה גבוה.

לקראת החגים, הפתיעו את האורחים והמארחים שלכם והכינו מגוון מאפים בריאים מבלי הצורך להתפשר על הטעם והמרקם האהוב.

מוצרי החברה כשרים בהשגחת הרבנות הראשית חיפה, ובכשרות מהודרת של בד"צ העדה החרדית ירושלים.

מחיר אריזת קמח לחם מלא 100%: 8-7 ₪ (לאריזה של 1 ק"ג).

להשיג ברשתות ובחנויות: רשת לגעת באוכל, רשת חנויות הטבע בוסתן, ברכל, נתיב החסד, מרכז מזון יהודה, סופר ספיר, סיטונאות רחמים, עזרה וחסד, סופר טוב מודיעין, שפע ברכת השם בית"ר עילית, דיפ שיווק, מאיה בוטיקטבע, רני אורגני, ל.א.ב.ל, המאפייה של ראסל ירושלים, סופר הס (כפר הס), לחם ברויטמן אילת, לחם בורקין בנימינה, ובחנויות מובחרות נוספות.

מידע על חנויות נוספות אפשר לקבל בדף הפייסבוק של הטחנות הגדולות או בטלפון: 04-8672137.

למידע ולמתכונים:

http://www.hagdolot.co.il/

https://www.facebook.com/hagdolot.co.il

#קמחמלא #לחמים #מאפים

76 צפיות0 תגובות