לכבוד ראש השנה משיקה חברת "תומר" מבחר מוצרים מעולים להגשה ולהכנת מאכלים לשולחן החג


ראש השנה כבר כמעט פה וחברת "תומר" משיקה לרגל החג מבחר מוצרים מעולים המתאימים להגשה חגיגית לשולחן החג ולהכנת מגוון מנות ומטעמים

אין ראש השנה בלי רימון ולכן משיקה החברה רכז רימונים 100% טבעי, עשוי 100% רימונים, ללא חומרים משמרים, ללא תוספת סוכר וללא צבעי מאכל. רכז רימונים הוא למעשה סירופ רימונים סמיך אשר נפוץ מאוד במטבח הטבעוני. הוא מוסיף טעם וניחוח נהדרים למגוון מאכלים כמו: תבשילים, מרינדות, סלטים וקינוחים. הוא גם משמש תחליף למיץ לימון ברטבים לסלטים. הרימון נחשב לפרי בעל סגולות מרפא רבות בהיותו עשיר בנוגדי חמצון. כשר באישור הרבנות הראשית וה-OU . מחיר: 19.90 ₪ (לצנצנת של 420 גרם).

וכדי שיהיה מגוון, משיקה החברה גם סדרה איכותית של מיצי רימונים הכוללת: מיץ רימונים 100% טבעי – סחוט מרימונים טריים מיץ רימונים 100% טבעי המיוצר מרכז רימונים מיץ רימונים אורגני – סחוט מרימונים טריים אורגניים. כל המיצים 100% טבעיים – ללא תוספות של סוכר, חומר משמר או צבעי מאכל. (כשרות – מיץ רימונים סחוט ומיץ רימונים אורגני – כשרות OU, מיץ רימונים 100% פרי מתרכיז – בהשגחת בד"ץ בית יוסף. מחיר: 15-12 ש"ח (לבקבוק זכוכית של 1 ליטר).

מי צריך דבש כשיש סילאן טהור? גם ב"תומר" חושבים ככה ומשיקים סילאן תמרים איכותי, עשוי 100% תמרים, ללא תוספות (ללא חומרים משמרים וללא תוספת סוכר). הסילאן הוא דבש התמרים המופק ממיצוי פרי התמר. הוא משמש לתיבול וממתיק במגוון מאכלים כגון תבשילים, ירקות, מוקפצים, סלטים, עוגות וקינוחים. היום כבר ידוע כי הסילאן עולה בהרבה בערכיו התזונתיים ובבריאותו על הדבש המסורתי וכיום רבים עוברים לשימוש בסילאן ובוחרים במוצר בריא יותר, ללא סבל ועשיר במינרלים, ויטמינים ונוגדי חמצון. כשר בהשגחת הרבנות הראשית וה-OU. מחיר: 19.90 ₪ (לצנצנת של 680 גרם).

גם מקומם של התפוחים לא נשכח וחברת "תומר" משווקת סדרה איכותית של רסק תפוחי עץ לאכילה ולהכנת עוגות וקינוחים לחג. בסדרה רסק תפוחי עץ 100% פרי ללא תוספת סוכר, רסק תפוחי עץ ממותק, ורסק תפוחי עץ ממותק בתוספת קינמון. המוצרים מוצעים בצנצנות של 720-700 גרם, ובמארזי רביעיות (113 גרם ליחידה) – כמנה אישית נוחה לטיולים. כשר למהדרין בד"צ בית יוסף. מחיר צנצנת (720-700 גרם): 10 ש"ח. מחיר רביעייה: 12-10 ש"ח.

להשיג ברשתות השיווק.

#ראשהשנה #סילאן #רימון #רימונים

119 צפיות0 תגובות