חדש מטבעול: כדורי פלאפל מרכיבים ביתיים בלבד


טבעול ממשיכה להרחיב את סדרת הרכיבים הביתיים ומשיקה גרסה ביתית וטעימה במיוחד לאוכל הרחוב הישראלי האהוב ביותר: הפלאפל.

תהיתי לעצמי, מה כבר יכול להיות מיוחד בכדורי פלאפל קפואים? – מהרגע שפתחתי את השקית, נעלמו התהיות.

כבר כשפותחים את השקית, מרגישים בריח נפלא של פלאפל טרי (בלי ריח השמן והטיגון). הריח של שילוב החומוס והתבלינים, גורם להבין שמדובר בחומרים איכותיים וטריים וכבר פותח את התיאבון. יתרונו הגדול של הפלאפל הזה הוא שבאפייה של כ-20 דקות בחום של 180 מעלות, מקבלים פלאפל טעים, פריך וטרי מבלי השמן, טיגון וכל הרעות הנגזרות מכך. – פשוט פלאפל משובח נטו. לאלה שאין להם זמן או סבלנות, גם במיקרוגל ניתן להכין (משהו כמו 5-8 דקות) למרות שהפלאפל לא ייצא פריך כמו בתנור, הטעם המדהים והכל כך מפתיע לטובה שלו, נשאר אותו דבר.

הפלאפל של טבעול מצויין כמובן בפיתה עם כל התוספות, בצלחת עם ירקות וטחינה ליד , נישנוש לפני ארוחת ערב, או כל דרך אחרת בין אם שדרוג של ארוחה או בתור ארוחה בפני עצמה!

הפלאפל של טבעול אינו מכיל חומרי גלם תעשייתיים, מייצבים או חומרים משמרים וכמובן שמדובר במוצר טבעוני למהדרין, בכך הוא מצטרף לשישה מוצרים טבעונים נוספים שהשיקה החברה בתקופה האחרונה: חזה בגריל מהצומח, קציצות עדשים כתומות, מיני המבורגר פטריות, שניצל תירס ללא גלוטן, טחון מן הצומח וחטיפי כרובית. בדומה לכל מוצריה הטבעונים של טבעול, גם אריזות כדורי הפלאפל של טבעול יסומנו בתו Vegan-Friendly של עמותת עתיד טבעוני.

כשרות: בד"צ בעל"ז.

משקל: 500 גרם, מחיר כ-25 ₪ (המחיר הסופי נתון לשיקול דעתו של הקמעונאי).


#פלאפל

3,939 צפיות0 תגובות