רשת COFFEESTATION משיקה קולקציית משקאות בריאות לקיץ 2016


רשת COFFEESTATION מרחיבה את בר המשקאות שלה ומשיקה בימים אלו משקאות טבעוניים לקיץ!

קולקציית הקיץ מבוססת השנה על משקאות בריאות חדשים הנותנים מענה לקהל הלקוחות הטבעוני ושוחר הבריאות של הרשת. המשקאות החדשים עשויים משילובי פירות על בסיס משקה שיבולת שועל, משקה סויה או מיץ כך שניתן להרכיב את המשקה האולטימטיבי האישי בצורת MATCH & MIX

אנחנו טעמנו את המשקה הטרופי המשלב מנגו, מלון, אננס וקיווי על בסיס משקה שיבולת שועל. ללא ספק אחד המרעננים היותר טובים של הקיץ. השייקים מיוצרים במקום מיד עם קבלת ההזמנה (ולא שוכבים באיזו מכונה עד שמישהו מזמין אותם), ולכן השייק שקיבלנו הגיע טרי, רענן, סמיך במידה הנכונה ומרווה. ניתן גם להוסיף למשקה תוספות כגון: ספירולינה, אסאי וכדומה לקבלת מנה גדושה של בריאות עם טעם נהדר.

שילובי הפירות: מוזלי- תות בננה גרנולה וסילאן. טרופי- מנגו, מלון, אננס וקיווי. בלקברי- תות, פטל אדום ופטל שחור. אקזוטי -פפאיה מנגו ואננס. קלאסי- תות בננה.

מחיר 22-24 ₪

אנחנו ביקרנו בסניף דיזינגוף וקיבלנו שירות מעובד בשם גל שהיה פשוט מקסים, אדיב ומקצועי. הוא הסביר לנו על עוד אופציות טבעוניות מתוך התפריט המגוון וככה מצאנו את עצמנו טועמים גם את מה שהתברר כאייס קפה הטבעוני הכי טעים שיצא לנו לטעום עד היום! ואם זה לא מספיק, אז הוא גם דל סוכר וקלוריות ונקרא "סקיני מוקה".

רשת COFFEESTATION מונה שלושה עשר סניפים ברחבי ישראל. לפרטים נוספים: www.coffeestation.co.il

#שייק #אייסקפה #בריאות #פירות

41 צפיות0 תגובות