חברת Bayer שמה סוף לפרעושים וקרציות של חיות הבית!


חברת Bayer מציגה את הפתרון המושלם לבעיית הפרעושים והקרציות המחריפה בייחוד בימי הקיץ.

רובנו מגדלים לפחות בעל חיים אחד בבית. בין אם מדובר בכלב או חתול, כולנו מכירים את הסיוט של פרעושים וקרציות אשר גם משגעים את בעל החיים מגירודים ופצעים וגם כמובן עושים את דרכם אלינו ואל הבית שלנו.

חברת BAYER, החברה הבינלאומית הגדולה בתחום הטיפול בפרעושים וקרציות, מציגה את הפתרונות היעילים ביותר לטיפול בכלב ובחתול למיגור הטפילים.

אדוונטאג' - אמפולה המיועדת לכלבים וחתולים לטיפול נגד פרעושים.

אדוונטאג' פועל במהירות. תוך 3 עד 5 דקות הפרעושים משותקים ולא יכולים לעקוץ ולמצוץ דם. למהירות הקטילה הזו יש 2 יתרונות חשובים: 1. מניעת העקיצות מונעת סבל מחיית המחמד ו-2. בלי שניזונה מדם לא יכולה נקבת הפרעוש להטיל ביצים וכך נקטע מחזור החיים של הפרעושים ואין דור המשך.

אדוונטאג'הוא מוצר בטוח. הוא מותר לשימוש בגורים צעירים , מגיל 8 שבועות בכלבים ובחתולים, מותר לשימוש בכלבות וחתולות בהריון והנקה, מותר לשימוש בארנבים.

אדוונטאג'נוח מאוד לשימוש ועמיד למים, ממשיך לקטול פרעושים, גם לאחר שחיית המחמד נרטבה.

מחיר מומלץ לצרכן: 162 – 218 ₪ (בהתאם למשקל הכלב או החתול) אצלנו בבית, החתול מטופל באדוונטאג' ואין זכר לפרעושים למרות שהוא מתראה עם חתולי רחוב מידי פעם!

אדוונטיקס - אמפולה המיועדת לכלבים לטיפול נגד קרציות ופרעושים

טיפות האדוונטיקס, מכילות שילוב של שני חומרים פעילים, שעובדים בסינרגיה – הגברה של ההגנה. מתקבלת הגנה יעילה מאוד, על פני כל גופו של הכלב. החומרים הפעילים לא חודרים לדם, הטפילים לא צריכים לעקוץ כדי לקבל את החומר, הם נחשפים אליו במגע עם העור של הכלב המטופל.

אדוונטיקס קוטל ודוחה סוגים רבים של קרציות ומונע מהן לעקוץ ולהעביר מחלות. האדוונטיקס מקל במהירות את סבלן של חיות המחמד, מפסיק את העקיצות תוך 3-5 דקות. בנוסף קוטל המוצר את זחלי הפרעושים בסביבת המחייה של בעל החיים, עמיד למים ונשאר יעיל גם לאחר חפיפה.

מחיר מומלץ לצרכן: 187 – 240 ₪ (בהתאם למשקל הכלב)

סרסטו – קולר המיועד לחתולים וכלבים לטיפול נגד פרעושים וקרציות

קולר חדשני ומתקדם, שמיוצר ממצע פולימרי ייחודי, מוגן בפטנט. המצע המיוחד הזה מאפשר שחרור איטי של החומרים הפעילים לתקופה ממושכת. התוצאה – טיפול למשך זמן ארוך מאוד – עד 8 חודשים (!) יחד עם בטיחות גבוהה, שכן ריכוז החומרים הפעילים נשמר נמוך ואחיד למשך כל תקופת הטיפול. הסרסטו חסר ריח ועמיד במים. הוא בטוח גם לגורים צעירים (כלבים מגיל 7 שבועות, חתולים מגיל 10 שבועות).

סרסטו לא רק קוטל את הקרציות אלא גם דוחה אותן. יש לכך חשיבות גדולה מאוד שכן דחייה של הקרציות ומניעת העקיצה מצמצמת את הסיכוי להעברת מחלות על ידן. סרסטו גם קוטל את הפרעושים במהירות ומקל על הסבל של חיית המחמד. החומרים הפעילים לא חודרים לדם. הם נשארים על פני העור וקוטלים את הטפילים במגע , לפני שהם עוקצים.

מחיר מומלץ לצרכן: 223 - 260 ₪ (בהתאם למשקל הכלב או החתול)

להשיג בחנויות בעלי החיים ואצל הוטרינרים

חברת לידור כימיקלים היא הנציגה של חרת Bayer בישראל, בתחומים שונים ביניהם תחום הווטרינריה.

לפרטים נוספים: www.lidorr-vet.com

#חיותמחמד #בעליחיים #פרעושים #קרציות

319 צפיות0 תגובות