חברת "מאיר בייגל" משיקה בייגלה חדש בסדרת "שטוחלה" ובטעם ראשון מסוגו בישראל: צ&#3


בייגלה שטוחלה צ'ילי מתוק טעם ייחודי בעולם הבייגלה, שילוב מדהים של טעמים, אפוי ולא מטוגן, מכיל סיבים תזונתיים, ללא חומר משמר וללא צבעי מאכל • המוצר החדש ישווק באריזה משפחתית של 300 גרם ובאריזה אישית של 40 גרם.

 

תשכחו מהטעמים המוכרים והידועים של בייגלה, התכוננו לבייגלה מקורי וייחודי! רוטב צ'ילי מתוק שמקורו בתאילנד, מוכר ואהוב על רבים בשל שילוב הטעמים המתוק חריף אשר משתלב כל כך טוב עם מגוון רחב של מוצרים. שילוב נפלא זה בא לידי ביטוי בחיבור שלו לבייגלה השטוח של מאיר בייגל, כשרוטב הצ'ילי המשתלב בבצק נותן לבייגלה מרקם מאוד מיוחד וטעם נהדר.

אמרתי לעצמי, נשמע מעניין. אבל רק אחרי שטעמתי הבנתי עד כמה השילוב של צ'ילי מתוק ובייגלה הוא שילוב מנצח. ובנוסף לטעם הכל כך מיוחד, לבייגלה הזה יש יתרונות תזונתיים מובהקים על פני חטיפים אחרים. הוא בעל אחוזי השומן הנמוכים ביותר בקרב חטיפים. חצי כוס של בייגלה שטוחלה מכילה רק כ- 88 קלוריות בלבד, הבייגלה אפוי ולא מטוגן, מכיל סיבים תזונתיים, ללא חומר משמר וללא צבעי מאכל. ואם כל זה לא מספיק, אז כדי לאפשר אכילה בדיוק במנה המתאימה, הוא מגיע גם באריזות אישיות של 40 גרם בלבד.

כשר פרווה בהשגחת בד"ץ העדה חרדית ירושלים.

מחיר מומלץ לצרכן: כ- 8.50 שקלים לאריזת 300 גרם.

להשיג ברשתות השיווק המובחרות.


57 צפיות0 תגובות