חברת "אחוה" משווקת לרגל חג הפסח ממרחי טחינה עם שוקולד וסילאן בעלי ערכים תזונתיים גבוהים


חברת אחוה, היצרנית המובילה בישראל של מוצרי חלוה, טחינה ודברי מאפה, משווקת לרגל חג הפסח שני ממרחי טחינה מתוקים, מבוססי טחינה גולמית משומשום מלא: ממרח טחינה עם שוקולד וממרח טחינה עם סילאן. ממרחי הטחינה החדשים של אחוה בעלי ערכים תזונתיים הגבוהים ביותר שיש כיום בתחום ממרחי השוקולד. הממרחים מכילים טחינה גולמית איכותית בכמות גבוהה מאוד, ללא שומן מוקשה, ללא טרנס, ללא כולסטרול, דלי נתרן, ללא משמרים, ללא צבעי מאכל וטבעוניים. ממרחי הטחינה המתוקים מתאימים למריחה על מצה להנאת כל המשפחה. זוכי פרס מוצר השנה לשנת 2017.

 

בנוסף למריחה על מצה במהלך הפסח, בשאר ימות השנה הוא נהדר על לחם, מילוי וציפוי עוגות, כבסיס לשוקו וכל שימוש לממרח שוקולד החלטתי לנצל את העובדה שבממרח הזה יש טחינה מלאה, הוספתי מעט מים לחלק מהממרח ועירבבתי תוך הוספת מים לפי הצורך עד לקבלת רוטב שוקולד (כמות המים תשפיע על רמת הסמיכות הרצוייה לכם) שהיה מדהים על פנקייקים ועל גלידה סויה וניל.

לטעמי מדובר בממרח חלבה משודרג! – השילוב של הטחינה עם מתיקות הסילאן, נותנים טעם עדין של חלבה אשר משתלב נהדר על פרוסת מצה בפסח ועל לחם בשאר ימות השנה. בתור מילוי לעוגיות ובסוד אגלה שגם הוספתי אותו לרוטב ויניגרט בייתי (חומץ, שמן זית, חרדל דיז'ון) וקיבלתי רוטב שלא היה מבייש שום מסעדת גורמה. כשר פרווה בהשגחת בד"ץ העדה החרדית ירושלים. כשר לפסח בהשגחת בית יוסף

מחיר מומלץ לצרכן: 11.90 – 9.90 שקלים לאריזת 400 גרם.

להשיג ברשתות השיווק המובחרות.

#כשרלפסח #פסח

200 צפיות0 תגובות