"חוות תקוע" החלה בשיווק תירס מזן "סופר מתוק" Super Sweet Corn -


זן תירס מתוק במיוחד המתוק פי שלושה מתירס רגיל ומומלץ לאכלו טרי, ללא בישול מקדים

 

חייב להודות שהבתחלה לא הבנתי איך אפשר לאכול תירס ללא בישול. לקח לי ביס אחד כדי להבין עד כמה ללא בישול התירס הזה הוא פשוט מעדן !

תשכחו כל מה שידעתם וחשבתם על תירס עד היום. הייחודיות של הזן "סופר מתוק" היא באופן אכילת התירס, אותו מומלץ לאכול טרי, ישירות מהקלח וללא בישול מקדים. הוא פריך במידה הנכונה ורך במידה הנכונה... פשוט חוויה של אכילת פרי טרי, מתוק ומיוחד. כמובן שאם מעוניינים, אז אפשר לבשל את התירס סופר מתוק במים רותחים, לצלותו בתנור, או על גריל פחמים, לאחר הברשה קלה בשמן זית. אצלנו בבית הוא נטרף ככה, טרי. נהדר כקינוח בלי רגשות אשם, מצויין לקחת לדרך, ללימודים או עבודה (חתכתי כל קלח ל-2 והנה לי כייף לנישנוש בלימודים, עבודה או סתם בבית בין ארוחות). הוספתי גרגירים מחצי קלח לתוך סלט ושידרגתי אותו ללא הכר.

ובנוסף, מדובר פה בתחליף טבעי, טרי ובריא לילדים אשר רוצים משהו מתוק "להתעסק" איתו.

כמובן שהוא עובד נהדר בפשטידות, מאפים, פיצות ועוד, וכן אפשר להכין ממנו מבחר מתכונים מבוססי תירס כמו מרק תירס, פולנטה, לביבות ועוד.

הנטורופתית טל בן דוד, מצינת כי למרות מתיקותו הרבה של התירס הסופר מתוק רמת הסוכרים וכמות הקלוריות שבו אינם שונים מהתירס הרגיל. גם ערכו הגליקמי (דירוג המשקף את השפעתו המיידית של המזון על רמת הסוכר בדם) הוא בינוני, בדומה לזני התירס הרגילים.

הסיבים התזונתיים שבתירס הופכים אותו לפחמימה מורכבת ובכך מעלים את ערכו התזונתי והוא בהחלט יכול להיות תחליף ראוי למנת לחם או כל פחמימה אחרת בתפריט היומי.

אופן השימוש: לפני האכילה יש להסיר את העלים. אם בוחרים לבשל – יש לבשלו במים לא יותר מ- 10 דקות. לא מומלץ להוסיף מלח למי הבישול כדי לא להקשות את הגרגירים.

יש לאחסן בקירור.

מחיר מומלץ: 13.90 ₪ (למגשית של 3 קלחים).

להשיג: פוליצר, חנויות פרטיות ובשווקים. טל' לבירור החנויות -02-9964527

ובאתרwww.tekoafarms.co.il184 צפיות0 תגובות