מותג חדש בישראל: JUSA COLD PRESSED - מיצים בשיטת הכבישה הקרה


JUSA COLD PRESSED פתחו מותג וחנות דגל ראשונה בישראל למיצים טבעיים בבקבוקים אישיים בשיטת הכבישה הקרה – בדומה למסעדות גורמה עם מטבח פתוח – מיץ הנסחט באיטיות לעיני הלקוח

 

בחנות בת 50 מ"ר, ברחוב אבן גבירול 151 (פינת רחוב הבשן) בתל אביב ניתן לבחור מתוך מגוון של למעלה מ- 20 תערובות מיצים טבעיים בבקבוקים אישיים הנסחטים במקום בשיטת הסחיטה הקרה והנרקחים על פי מתכונים מיוחדים של תזונאית הבית, על בסיס ירקות, עלים, סופרפודס (מזון על), פירות ותבלינים.

שיטת הכבישה הקרה, היא טכנלוגיה למיצוי איטי של הפרי או הירק שנעשית ב-2 שלבים: הפיכתו של הפרי או הירק למחית ולאחר מכן הפעלת לחץ הידרואלי למיצוי המיץ,שיטה זו אינה פוגעת בויטמינים המינרלים והאנזימים שלו. המיץ המופק בשיטה זו אינו מתחמצן בתהליך הסחיטה. המיוחד בחנות של JUSA Cold Pressed הוא האפשרות לחזות בתהליך הכבישה הקרה, מול עיני הלקוח. תהליך ההכנה היחודי של המיצים נעשה במכונה הידרואלית ענקית השוקלת 1 טון ומוצגת לראווה מול עיני העוברים ושבים ולקוחות החנות.

בין המיצים הייחודיים: מיץ תפוח ירוק, לימון, גינג'ר ופלפל קאיין מיץ תפוז, תפוח לימון וכורכום מיץ סלק, גזר, תפוח וג'ינג'ר מיץ רימון, תפוז, אגס, ג'ינג'ר עוד בהיצע, שייקים, משקאות על בסיס חלב אגוזים (קשיו, שקדים) קינוחים על בסיס אסאי, ארטיקים טבעיים, סלטי פירות ועוד. כל המיצים והשייקים ללא תוספת סוכר וללא חומרים משמרים.

בקבוקי 100מ"ל – 450 מ"ל במחיר 16-30 ₪ בהתאמה.

להשיג: בחנות הדגל, אבן גבירול 151 תל אביב, טלפון: 03-7305599

או דרך האתר, www.jusa.co.il ובשירות משלוחים ברחבי גוש דן.


321 צפיות0 תגובות