תנובה משיקה: מותג תחליפי הבשר הבינלאומי Meatless Farm

מותג Maetless Farm הגיע לישראל ומושק על ידי תנובה.


בשלב הראשון יושקו תחת המותג 2 מוצרים: בורגרים וטחון מן הצומח ובהמשך יושקו מוצרים נוספים.

אני חייב לציין שהמוצרים האלה הצליחו להפתיע ובגדול גם שועל טבעוני ותיק שכמוני! מדובר במוצר שממוקם כמה שלבים טובים מעל המתחרים (גם הגדולים והרציניים ביותר שבהם). נתחיל באריזות הנוחות ששומרות על המוצר בצורה מושלמת והעיצוב המעניין והצבעוני שלהן. הטעם של ההמבורגרים ושל הטחון פשוט מושלם. הם מתובלים נכון, בעלי מרקם ונראות שיכולים להטעות כל קרניבור מצוי.

אין ספק שמדובר כאן בבשורה גדולה עבור אלה אשר רוצים ליהנות מאכילת מוצר "בשרי" יחד עם שמירה על החמלה והמוסר. קשה מאוד לאוכלי בשר לוותר עליו ולעבור לטבעונות, מעכשיו זה נעשה פשוט וקל! חבר קרניבור אשר אכל את ההמבורגר של Meatless Farm, היה מוכן להישבע שמדובר בבשר ולא בתחליף.

ואם כל זה לא מספיק, אז גם מדובר במוצרים איכותיים אשר מבוססים על חלבוני אפונה וסויה, ללא תוספת חומרים משמרים, ללא גלוטן ,ללא כולסטרול, משמשים כמקור לסיבים תזונתיים ורמות חלבון גבוהות.

מהיום, רוטב בולונז, לזניות, קציצות, המבורגרים ועוד אשר תכינו, יפתיעו לטובה גם את הסקפטיים ביותר.

חברת Meatless Farm, שהוקמה בשנת 2016, מתמחה בתחליפי בשר, תוך התמקדות בטעם ובמרקם. לחברה פטנט רשום המעניק למוצרים טעם ומרקם הדומה לבשר. לא בכדי, כיום זהו מותג תחליפי הבשר הצומח בבריטניה ומוצרי החברה משווקים בפריסה גלובאלית וזוכים להצלחה בארה"ב, גרמניה, קנדה, פורטוגל, ספרד, הולנד, איחוד האמירויות ועוד.


בורגר מן הצומח - מארז של 2 יחידות בורגר במשקל כולל של 227 גר', במנה שמכילה 113.5 גרם יש:

19.4 גרם חלבון, 4.2 גרם סיבים תזונתיים ליחידה.

טחון מן הצומח - מארז במשקל כולל של 400 גר', במנה שמכילה 100 גרם יש: 19.1 גרם חלבון, 4.9 גרם סיבים תזונתיים והעשרה בוויטמינים ומינרלים. ללא תוספת חומרים משמרים, ללא גלוטן וללא כולסטרול.

עד השימוש יש לשמור עליהם בהקפאה ולאחר הפשרה, לא ניתן להקפיאם שוב.


לרגל ההשקה תנובה תעלה לאוויר אתר ייעודי, שכולל מידע נרחב על המותג והמוצרים וכן מתכונים קלים ומהנים להכנה ב: www.Meatlessfarm.com


208 צפיות0 תגובות