"תבואות" משיקה סדרת פסטות אורגניות ללא גלוטן מקטניות וכוסמת.

אני אוהב פסטה בכל שלב של היום, בכל צורה, עם כל רוטב ובכל מזג אויר. אני לא רגיש לגלוטן אך בכל זאת חייב לשים לעצמי מעצורים בכמות הפסטה שאני צורך. עכשיו עם סדרת הפסטות מקטניות וכוסמת של "תבואות" אני יכול ליהנות הרבה יותר בקלות מפסטה איכותית, טעימה ומזינה.


הפסטות בסדרה, מיובאות מאיטליה ועשויות 100% קמחים אורגניים של חומוס, עדשים כתומות, עדשים צהובות, אפונה ירוקה, שעועית שחורה וכוסמת, שגודלו ללא חומרי הדברה ודשנים כימיים.


הסדרה כוללת 5 סוגים: אטריות קטניות אורגניות (עדשים כתומות, אפונה ירוקה אורגנית, חומוס אורגני ושעועית שחורה אורגנית) אטריות עדשים כתומות אורגניות פוסיליני עדשים צהובות אורגניות פנה חומוס וכורכום אורגניים פוסילי כוסמת אורגנית

ניסיתי כל אחד מהסוגים והם היו נהדרים הן כפסטה קלאסית עם מגוון רטבים (עגבניות, פסטו, פטריות ואחרים). בנוסף שידרגתי סלטי פסטה קרים עם פסטה איכותית, צבעונית ועם טעמים מיוחדים. פשוט נפלא !


מלבד העובדה שהפסטות מתאימות לכל הנמנעים מגלוטן, הן גם עשירות בסיבים תזונתיים, מכילות כמות גבוהה של חלבון, ברזל, סידן, מגנזיום וחומצה פולית.


ועוד דבר לא פחות חשוב, כיוון שמדובר בפסטה מקטניות וכוסמת ולא מחיטה, זמן הבישול שלהם ממש קצר! כ3 – 8 דקות (בהתאם לסוג הפסטה).


כשר פרווה בהשגחת בד"צ מחזיקי הדת בעל"ז ובאישור הרבנות הראשית לישראל.

מחיר: 17.90 ש"ח לאריזה במשקל 250 גרם.

להשיג ברשתות השיווק, בתי הטבע ובחנויות מובחרות ברחבי הארץ.

16 צפיות0 תגובות