מיה תעשיות מזון משיקה סדרת אורז מהעולם

יש לא מעט סוגי אורז בעולם, בין פרסי קלאסי המוכר והנפוץ או בסמטי אשר מביא איתו ניחוחות הודיים, יש את העגול הדביק יותר המיועד לריזוטו איטלקי ועוד רבים אחרים. עכשיו משיקה מיה תעשיות מזון, את סדרת האורז המובחר למגוון שימושים ועושה את החיים קלים וטעימים יותר לכולנו. – הסדרה מכילה חמישה סוגים שונים של אורז:

· אורז פרסי - האורז המאוד אהוב על הקהל הישראלי. הגרגרים שלו ארוכים ולבנים והוא קל להכנה כי הוא תמיד יוצא ״אחד אחד״ . טעמו העדין משתלב בצורה מושלמת במגוון מאכלים. · אורז בסמטי - האורז הארומטי והאיכותי ביותר ונחשב לאחד מסוגי האורז הבריאים ביותר. אורז בסמטי קל מאד לעיכול ועשיר בוויטמינים ומינרלים.

· אורז יסמין - האורז האהוב והנפוץ בתאילנד, דומה לאורז הבסמטי בטעם ובניחוח אך מכיל פחות עמילן מהבסמטי ולכן קל להכין איתו אורז שיוצא ״אחד אחד״.

· אורז מלא - האורז המלא אהוב בזכות טעמו המשובח. הוא מלא בסיבים תזונתיים וויטמינים וגם הוא משתלב היטב במגוון מאכלים

· אורז ריזוטו – בעל גרגירים קטנים ועגולים יותר מכל סוג אורז אחר, הוא גם מלא בעמילן, שמשתחרר בזמן הבישול ומסמיך את התבשילים, ולכן הוא מתאים במיוחד לריזוטו, שיוצא בעזרתו קרמי ועשיר במיוחד.

האורז בסדרה החדשה מיובא מהמגדלים המובילים בעולם ועומד בסטנדרטים גבוהים של איכות.

המארזים החדשים הותאמו במיוחד לאקלים הישראלי וזאת על מנת לשמור על הארומה והטריות של האורז. המארז מגיע עם מדבקה לסגירה חוזרת.

משקל מארז 1 ק״ג . כשרות בדץ העדה החרדית ירושלים לימות השנה.

מחיר לצרכן: אורז פרסי 9.90 ₪, אורז יסמין 10.90 ₪, אורז בסמטי 10.90 ₪, אורז מלא 8.90 ₪ , אורז ריזוטו 8.90 ₪

10 צפיות0 תגובות