"טחנות ישראליות" מציעה קמחים ייעודיים להכנת פסטה, פיצות ופוקצ'ות.

פסטה, פיצה ופוקצ'ה אהובות מאוד על כולם, יחד עם זאת, כדי להגיע לתוצאות אופטימליות ולהכין את הפסטה, פיצה והפו'צקה המושלמת, יש חשיבות גדולה לסוג הקמח.


טחנת הקמח "טחנות ישראליות" מציעה קמחים ייעודיים להכנת פסטה, פיצות ופוקצ'ות טריות, איכותיות וטעימות להפליא :"קמח פיצה ופוקצ'ה" ו"קמח דורום לפסטה".


שני הקמחים האיכותיים הם חלק מסדרת הקמחים המנופים של החברה, הכוללת 14 קמחים. מיד לאחר טחינתם וניפויים, הקמחים נארזים באריזה מבוקרת בטכנולוגיה מיוחדת, המונעת התפתחות חרקים ומייתרת את הצורך בניפוי ובאוורור הקמח. לאחר הפתיחה מומלץ לשמור את הקמח בקירור.


"קמח פיצה ופוקצ'ה" הוא קמחTippo 00 : קמח חיטה ייעודי להכנת פיצה ופוקצ'ה. מדובר בקמח דק ולבן מאוד, הנטחן בדרגת טחינה 00 מלב גרעין חיטה רכה ואיכותית. הקמח עשיר בחלבון התורם ליצירת רשת גלוטן איכותית ולתפיחה מיטבית של הבצק. הבצק אלסטי, חזק ונוח לרידוד ולמתיחה. הקמח טבעי לחלוטין ולא מתוסף בחומרים מלאכותיים.


"קמח דורום לפסטה": מיוצר מחיטת דורום – זן מיוחד של חיטה קשה בעלת גוון צהבהב. הקמח מכיל חלבון ברמה גבוהה, מה שהופך אותו למתאים במיוחד להכנת פסטה ביתית - ברידוד ידני או במכונת פסטה.

כשרות: בהשגחת בד"ץ העדה החרדית והרבנות הראשית ת"א-יפו.


מחירים מומלצים לאריזת 1 ק"ג: קמח לפיצה ופוקצ'ה: 9-7 ₪. קמח דורום לפסטה: 12-10 ₪

להשיג ברמי לוי, חצי חינם, מחסני השוק, שוק העיר, פרשמרקט ובחנויות נבחרות. ניתן להזמין משלוח עד הבית באתר החברה https://www.tachanot-shop.com

17 צפיות0 תגובות