חדש על המדף: קמח אגוזי נמר, ואגוזי נמר קלופים

אני מודה שגם עבורי זה חידוש! שמעתי על אגוזי נמר אך מודה שחוץ מחמאת אגוזי נמר, טרם נתקלתי באגוזים עצמם.

הודות לחברת "רוצים את הטבע", המתמחה במוצרי מזון מהטבע, אשר משיקה שני מוצרים חדשים במותג SHELLY'S: קמח אגוזי נמר, ואגוזי נמר קלופים, עכשיו, לא רק שהכרתי אותם כחומר גלם בפני עצמו אלא גם כבר טחונים לקמח מזין ושימושי לאפייה בריאה ללא גלוטן. המוצרים החדשים מצטרפים לסדרת החמאות של המותג, המבוססת על אגוזי נמר.

אגוז נמר הוא למעשה פקעת בגודל של בוטן אשר משמשת למאכל מזה אלפי שנים. טעמו אגוזי ומתקתק ואפשר לאוכלו טרי, קלוי, מיובש או אפוי (כתוספת או כחטיף), להכין ממנו חמאה וממרחים, משקה צמחי, שמן או קמח. אגוז הנמר הוא מקור טוב לסיבים תזונתיים.

המוצרים החדשים מכילים 100% אגוז נמר (צ'ופה) אשר אינו מהונדס גנטית וכוללים: קמח אגוזי נמר: מכיל 100% קמח אגוזי נמר אגוזי נמר קלופים: מכיל אך ורק אגוזי נמר. מומלץ להשרות במים 10 דקות לפני האכילה

המוצרים החדשים מתווספים לסדרת החמאות של שליז', הנקיות מתוספת סוכר, ממתיקים, חומרים משמרים או מלאכותיים. לכל חמאה רמת מתיקות שונה והן מתאימות למריחה על לחם, לשילוב במוצרי מאפה וקינוחים, במוזלי, בדייסות ועוד. בסוד אגלה שהן טעימות גם סתם ככה בכפית כשמתחשק משהו מתוק, קטן ובריא.

סדרת החמאות כוללת:

צ'ופלה: מכיל אך ורק קקאו, אגוזי קשיו ואגוזי נמר קרמלו: מכיל אך ורק קוקוס קלוי, קשיו ואגוזי נמר מסיבת אגוזים: מכיל אך ורק אגוזי נמר, אגוזי לוז, שקדים, שומשום, קוקוס ווניל טבעי חמאת אגוזי לוז, אגוזי נמר וקשיו: מכיל אך ורק אגוזי נמר, אגוזי לוז ואגוזי קשיו

כשרות: פרווה בהשגחת הרבנות ובד"ץ העדה החרדית.

מחירים מומלצים לצרכן:

קמח אגוזי נמר: 26.90 ש"ח לאריזה במשקל 250 גרם. אגוזי נמר קלופים: 29.90 ש"ח לאריזה במשקל 300 גרם. חמאות: 34.90 ש"ח למיכל במשקל 300 גרם.

להשיג בשופרסל GREEN, ניצת הדובדבן, טבע קסטל, עדן טבע, אניס, בוטיק טבע, זמורה אורגני, וחנויות טבע ברחבי הארץ.
179 צפיות0 תגובות