עלינו

TLVegan.com – הוא פורטל לייף סטייל לטבעונים שכולל מערך של סיקור מקומות, מסעדות, מנות ומוצרים (תוספי תזונה, תחליפים וכו').

 

 האתר הוקם ע"י ארז ברון ורועי ירון – אשר חיים את סצינת האוכל הצמחוני והטבעוני שנים רבות, מבקרים וכותבים לאתרי אוכל, חולקים אהבה לאוכל טוב ולייף סטייל טבעוני מהארץ ומהעולם – ואשר רואים בפורטל פלטפורמה למאות אלפי הצמחונים והטבעונים בישראל לחלוק מידע, טיפים ורשמים בנושא הטבעונות בישראל.

 

האתר עלה לאוויר באמצע דצמבר 2013 לתקופת הרצה ראשונה בה ניתן יהיה להכיר את הקהל, לבצע שינויים ושיפורים, ללמוד את התכנים המבוקשים ולהתאים את האתר למשתמשים.כבר בשבוע ההשקה הראשון, הפורטל זכה להפצה מהירה בזכות הפרגון ההדדי בין הארגונים השונים בקהילת הטבעונים, בין אם באמצעות הפצה בקבוצות ברשתות החברתיות ובין אם בניוזלטרים ופרסומי-רשת של השחקנים המרכזיים. כבר בחודש הראשון רשם הפורטל אלפי כניסות ביום של חובבי החיים הטובים, צמחונים וטבעונים בישראל ועורר התעניינות ומעורבות של משתמשים שמחפשים לקחת חלק ולשתף מנסיונם בתכנים, דעות, בלוגים באתר וכו'.

בשנת 2017 הצטרף לצוות ירון צבי ויצר את הצ'ק פוינט - מדור הצרכנות והלייף סטייל הטבעוני.
סיקור מוצרים, אוכל, אופנה, טיפוח, בריאות ולייף סטייל. ביקורת מסעדות ומקומות בילוי. המלצות על נותני שירות שונים, קבוצות וקהילות אינטרנטיות ועוד.
טיפים והמלצות על מאכלים, מסעדות וקניות טבעוניות ביעדים שונים ברחבי העולם.
כאדם הפועל כבר שנים להעלאת המודעות לאורח חיים טבעוני, אני רואה חשיבות גדולה בהנגשת העולם הטבעוני לכלל החברה ובפרט לקהילה הטבעונית ההולכת וגדלה.
כאן לרשותכן/ם ותמיד פתוח לרעיונות, הצעות, בקשות לכתבות / סיקורים מיוחדים וכ"ו.

יש לכם מתכון מנצח?

שלחו לנו את המתכון ואנחנו נפרסם אותו באתר ובעמוד הפייסבוק שלנו עם הקרדיט שלכם